اگر قصد دارید تغییری در ظاهر و استایل مردانه خود ایجاد کنید، رنگ کردن موها یکی از بهترین روش برای جذاب شدن می باشد. بسیاری از مردان پس از اینکه موهایشان سفید شود و حتی پسر های جوان قبل از سفید شد موها برای ایجاد تغییر تحول در چهره و استایل خود به رنگ کردن مو روی می آورند. به هر حال دلیل رنگ کردن مو میان مردان هرچه که باشد بهتر است از رنگ های ترند و محبوب میان مردان آگاه باشید تا بتوانید به درستی رنگ مورد دلخواه خود را به خوبی انتخاب کنید. اگر صرفا قصد دارید تار های سفید موهای خود را رنگ کنید بهتر است دو درجه روشن تر یا تیره تر از رنگ مو فعلی خود، رنگ مویی را  انتخاب کنید تا ظاهر و استایل معمولی و طبیعی شما حفظ شود. اگر نمی دانید چه رنگ مویی مناسب شما است، رنگ های خاکستری یا بلوند کلاسیک هیچگاه ناامیدتان نمی کند. اگر موهای بلندی دارید و قصد دارید موهایتان را برای اولین بار رنگ کنید، بهتر است به آرایشگاه مراجعه کنید و اجازه دهید آرایشگران ماهر این کار را برای شما انجام دهند زیرا اگر قصد داشته باشید موهای تیره خود را روشن کنید باید در ابتدا موهایتان دکلره شود و در صورت بی دقتی می توانید به موهای خود آسیب جدی وارد کنید. بنابراین اگر موهای بلندی دارید و قصد دارید موهای مشکی خود را بلوند کنید بهتر است به آرایشگاه مراجعه کنید. در ادامه مطلب از سایت آموزشگاه آرایشگری مردانه رویش هنر به انواع رنگ مو مردانه ترند در سال 2022 می پردازیم.

رنگ مو خرمایی روشن

رنک مو مردانه

به طور کلی رنگ مو خرمایی مایل به قرمز در میان جوانانی که دوست دارند در مهمانی ها تمام نگاه و نظر ها را به خود جلب کنند، رایج می باشد. در اصل رنگ مو مردانه خرمایی روشن یکی از رنگ های محبوب سال 2022 می باشد و معمولا با مدل موهای کوتاه و پمپادور شیک می باشد. توصیه می شود با رنگ مو خرمایی استایل سردی داشته باشید به عبارتی دیگر لباس های سرمه ای یا آبی تیره با موهای قرمز بسیار شیک و جذاب می باشد.

رنگ مو مردانه شاه بلوطی

رنک مو مردانه

رنگ مو بعدی که در بین آقایان به خصوص جوانان بسیار محبوب است، رنگ شاه بلوطی می باشد. به طور کلی رنگ های قهوه ای با مدل موهایی که فر باشد بسیار جذاب و شیک می باشد. اگر موهای فری دارید، توصیه می کنیم حتی برای یکبار هم که شده رنگ قهوه ای را تجربه کنید، شک نداشته باشید که ناامید نخواهید شد. به طور کلی رنگ های شاه بلوطی یا قهوه ای هم در میان زنان و مردان رایج است.

رنگ مو مردانه آمبره

رنک مو مردانه

 آمبره از کلمه فرانسوی به معنی “سایه” گرفته شده است. رنگ مو آمبره Ombre  یک تکنیک رنگ موی زیبا است که به شما امکان می دهد که دیگر نگران رشد ریشه خود نباشید. این مدل مو برای ظاهری طبیعی تر از تیرگی به روشنی نزدیک می شود ، یا می تواند از رنگ های جسورانه برای مدل موهای بسیار شگفت انگیز ombre استفاده کنید. مدل موی   ombreباید به تدریج از یک رنگ به رنگ دیگر آمیخته شود. به طور معمول در رنگ مو آمبره هرچه به انتهای تار مو و ساقه پیش می رویم موهایتان روشن تر می شود. اما رنگ مو آمبره معکوس نیز می تواند جذاب باشد. رایج ترین سبک های ombre ، رنگ های طبیعی تر مانند سیاه ، قرمز ، بلوند و قهوه ای است. برای به دست آوردن این ظاهر ، به طور معمول باید قسمت پایینی موهای خود را دکلره کنید. قسمت بالای سر برنگ تیره معمولا با شکلاتی تا قهوه ای روشن یا به رنگ قرمز وجود دارد. رنگ مو آمبره بیشتر در زنان رایج تر است. اما گزینه فوق العاده ای نیز برای آقایان می باشد.

رنگ مو مردانه Brunette

رنک مو مردانه

یکی دیگر از رنگ های محبوب قهوه ای میان مردان، رنگ Brunette می باشد. وقتی صحبت از موهای قهوه ای میشود گزینه های زیادی وجود دارند. از رنگ قهوه ای سوخته گرفته تا عسلی، برنز، طلایی و کاراملی روشن. اگر رنگ پوست شما روشن است، رنگ موهای تیره می تواند ظاهر شما را جذاب کند و برعکس.

رنگ مو مردانه زنجبیلی

در حالی که این رنگ مو به طرز باورنکردنی شگفت انگیز است، بسیار اهمیت دارد تا توجه کنید که رنگ موهای قرمز مخصوصا آن دسته از رنگ هایی که تناژ روشن و برجسته ای دارند مانند مسی، نیازمند مراقبت ویژه ای می باشند. تنها مشکلی که در این میان وجود دارد این است که نه تنها رنگ موی قرمز محو می شود و به سرعت طراوت و تازگی خود را از دست می دهد و باید آن را ترمیم کنید. رنگ موهای نارنجی و قرمز بیشتر برای زنان رایج است اما برای مردانی که استایل مدرنی دارند، می تواند موثر و جذاب باشد.

رنگ مو مردانه بالیاژ

رنک مو مردانه

بالیاژ فقط یک رنگ نیست، بلکه تکنیکی است که برای هایلایت کردن استفاده می شود و اصلا این رنگ مو از فرانسه گرفته شده است و اولین بار در دهه نود دیده شد و بالیاژ در فرانسه به معنای از این به آن سو حرکت کردن است و همانطور که رنگ ها روی موها در بالیاژ حرکت می کنند که استایلیست ها برای این تکنیک از براش های بسیار ظریف استفاده می کنند و بالیاژ نیز به شما اجازه می دهد که بدون هیچ فویل و سپری کردن زمان اضافه یک هایلایت زیبا را داشته باشید .بالیاژ مو یکی از داغ ترین و محبوب ترین تکنیک رنگ کردن مو میان افرادی می باشد که جذاب و شیک بودن خود اهمیت می دهند. تفاوت بالیاژ با آمبره در آن است که در تکنیک بالیاژ از رنگ استفاده می کند و بعضی از قسمت ها را روشن تر می کند که ظاهر مو یکپارچه می شود اما در آمبره از دو رنگ موی متفاوت استفاده می شود و بالیاژ تکنیکی برای هایلایت است اما آمبره رنگ های تیره را به روشن تبدیل می کند.

آمبره مخصوصا در قسمت بالا تیره تر هستند و در قسمت پایین به مرور روشن تر می شوند که باعث می شود ظاهری دراماتیک پیدا کنند. بالیاژ بلوند را می توان یکی از محبوب ترین استایل رنگ مو دانست و هرکس که به دنبال یک رنگ موی جدید بعدی است، می تواند از آن استفاده کند. بالیاژ را می توان روی تمام انواع مو انجام داد اما این تکنیک راحت ترین و بهترین روش نیست. بالیاژ اغلب روی موهای صاف بیشتر دیده می شود.

رنگ مو مردانه خاکستری تیره

مطمعنا رنگ مو جوگندمی یک اسم آشنا می باشد و افراد بسیاری هم با تناژ این رنگ آشنا هستند اما اگر کسی رنگ مو جوگندمی را نشناسد در تصور خود تناژی از رنگ های جو و گندم در ذهنش نقش می بندد که تصورش ازین رنگ مو رنگی با تناژ کرمی است. اما این رنگ مو بر خلاف تصور، تناژی از رنگ های طوسی مثل نقره ای، خاکستری و دودی است این رنگ جز رنگ های بسیار پرطرفدار ست که از گذشته برای مردان و پسران جذاب بوده و ابهت خاصی به چهره می داده است.

رنگ مو مردانه ماهاگونی

رنگ موی ماهاگونی رنگی است که مورد علاقه بسیاری از زنان می باشد و معمولا افرادی که می خواهند در فصلی مثل پاییز چنین رنگی روی موهای خود داشته باشند. رنگ موی ماهاگونی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز می باشد. این رنگ چون شبیه رنگ چوب ماهاگونی است، این نام را گرفته است. البته این رنگ مو نیز همچنین می تواند برای موهای کوتاه مردانه نیز شیک و جذاب باشد. هر چند این رنگ مو بیشتر برای زنان مناسب می باشد.

رنگ مو بلوند

رایج ترین و محبوب ترین رنگ مو میان زنان و مردان بدون شک بلوند می باشد. در دهه‌ی 90 میلادی بلوند کردن موها در طیف وسیعی از سلبریتی ‌های مرد دیده شد و تا کنون افراد زیادی هر سال برای اولین بار آن را امتحان می کنند. دقت داشته باشید اگر موهای تیره دارید و قصد دارید موهای خود را بلوند کنید، باید موهایتان در ابتدا دکلره کنید. توجه کنید اگر موهای خشک و شکننده ای دارید، بهتر است دکلره کردن را به طور کلی فراموش کنید.

رنگ مو مردانه دارچینی

رنگ موی دارچینی یکی از رنگ های جالب و با نشاط است که باعث می شود چهره شما بسیار جوان و شاداب به نظر برسد و به صورت شما جذابیت خاصی می دهد. این رنگ مو همانطور که از نامش پیدا است، به رنگ دارچین است و سایه هایی از رنگ موی مسی و رنگ موی قرمز نیز در آن است. خیلی از بازیگران زن و مرد هالیوود این رنگ را برای موهایشان انتخاب می کنند. از آنجایی که رنگ مو دارچینی گرم می باشد برای افرادی که رنگ پوست شان سرد می باشد بسیار جذاب و شیک می باشد.

رنگ مو مردانه موکا

رنک مو مردانه

رنگ مو قهوه ‌ای موکا یکی از جذاب ترین گروه رنگ‌ های قهوه‌ای است که همانطور که از نامش مشخص است نشان دهنده رنگ قهوه موکا است، ترکیبی از شکلات و قهوه رنگی که به خوبی با رنگ‌های مختلف چشم و پوست، از پوست روشن گرفته تا تیره و چشم‌های روشن یا قهوه ای جور می‌شود. یکی از دلایلی که این رنگ بین هنرمندان مشهور هالیوود طرفداران زیادی دارد، این است که با همه نوع پوستی سازگار است.

رنگ مو بژ

رنک مو مردانه

رنگ موی بژ ، رنگ بسیار محبوبی میان مردان، زنان و حتی ستارگان سینما و موسیقی می باشد. از جمله رنگ مو بژ ماسه ای، رنگ موی بژ شامپاینی، رنگ موی بژ صدفی، رنگ موی بژ نسکافه ای، رنگ موی بژ تنباکویی، رنگ مو بلوند بژ پلاتینه، ترکیب رنگ مو کرم بژ از جذابیت بالایی برخوردار هستند. رنگ بژ به عنوان شیک ترین و زیباترین رنگ مو میان مردان و زنان به شمار می رود که از ترکیب چند رنگ متفاوت دیگر به دست می آید .رنگ موی بژ را که به موهای خود بزنید احساس جذابیت در شما دو چندان خواهد شد. همین رنگ در بالا رفتن میزان اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. تنوع زیادی در رنگ موها وجود دارد. می توانید با انتخاب هر رنگ تنوع خاصی به خود بدهید و از داشتن ظاهری جدید احساس خوبی بکنید.

رنگ مو شامپاینی

معروف ترین و رایج ترین رنگ مو بلوند میان مردان، زنان و افراد مشهور رنگ مو شامپاینی می باشد. این رنگ مو به دلیل مدل دهی مناسب، با هر رنگ پوست و مدل مویی زیبا و شیک به نظر می رسد. در اصل در سال 2021 یکی از محبوب ترین رنگ مو میان افراد مشهور سینما، رنگ مو شامپاینی می باشد. برخلاف رنگ بلوندهای معمولی، رنگ مو شامپاینی رنگ سردتری می باشد و به رنگ پوست گرم  و هم سرد زیبا و جسورانه به نظر می رسد. اگر قصد دارید برای یکبار هم که شده رنگ مو بلوند را امتحان کنید، بهترین گزینه ی شما رنگ مو شامپاینی می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *