این اعتقاد ما در ابزار کوتاهی مو است  که ، اگر شما قصد دارید موهای دیگری غیر از موهای خود را کوتاه کنید ، سرمایه گذاری در ابزارهای با کیفیت مو برای شما ضروری است. از آنجا که ابزار شما همان چیزی است که هر روز برای خلق کار خود و تأمین هزینه های زندگی عالی خود استفاده می کنید ، آیا نباید پول خود را صرف بهترین ها کنید؟ بیش از حد بسیاری از آرایشگران هر روز با استفاده از همان ابزارهایی که همراه با کیت خریداری شده در مدرسه مو ، موها را کوتاه می کنند. داشتن ابزار مناسب کیفیت فنی شما را بهبود می بخشد و به شما در حفظ مشتری کمک می کند. مهم است که جعبه ابزار هر آرایشگر یا سبک باید شامل هشت مورد ضروری باشد:

  1. تیغه قابل تنظیم تیغه ای (برای برش و کاهش همه کاره)
  2. جداکننده تیغه تیغه ای (برای کارهای جداکننده دستی و کلیپر شانه)
  3. اصلاح کننده های سیم دار (برای ایجاد رئوس مطالب و اصلاح ریش)
  4. قیچی (برای برش و لایه بندی عمومی)
  5. قیچی پیتاژ (برای رقیق و مخلوط کردن)
  6. ریش تراش مدل مو (برای ترکیب و ایجاد بافت)
  7. تیغ گردن (برای تراشیدن گردن ، جایی که طبق قانون مجاز است)
  8. شانه های کلیپر (برای برش همه منظوره)

در زیر بهترین انتخاب های من در هر گروه است. اینها ابزاری است که باید هر روز استفاده کنید و محبوب ترین آنها در میان صدها آرایشگری است که ما در طول این سالها کار کرده ایم.

ماشین اصلاح 

ماشین اصلاح ابزار کوتاهی مو

ماشین اصلاح ابزار کوتاهی مو

این یک باور عمومی است که این بهترین ماشین اصلاح قابل تنظیم تیغه موجود در بازار از مهمترین ابزار کوتاهی مو است . این ماشین کاملاً آلومینیومی و استیل است و همین امر آن را به یکی از بادوام ترین برش های ساخته شده تبدیل کرده. اشکال در مورد Andis Clipper این است که مانند هر کالای با کیفیت بالا ، از ماندگاری بالایی نیز برخوردار است. این به روغنکاری بین تیغه  و تمیز کردن منظم قسمت داخلی گیر نیاز دارد. که لازم است شما همیشه به این موضوع توجه و به آن رسیدگی کنید 

ماشین اصلاح بی سیم 

ماشین اصلاح بی سیم

ماشین اصلاح بی سیم

ماشین اصلاح بی سیم بی سیم واهل با قیمت   110 دلار: این یکی از بهرترین ماشین های  بی سیم است که در یک محیط حرفه ای به خوبی خود را نگه می دارد. به نظر می رسد خود تقریباً شبیه هر ماشین اصلاح  سیم دار است ، فقط می توانید آن را از برق بکشید. این ماشین به خودی خود بسیار سبک وزن است ، اما همچنان به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند استفاده حرفه ای را تحمل کند. Wahl ادعا می کند که کلیپر موتور دار با باتری لیتیوم یون داخلی 90 دقیقه زمان اجرا دارد و ما متوجه شدیم که کاملا این موضوع صحیح می باشد.

ماشین اصلاح حرفه ای 

خط زن و ماشین اصلاح

خط زن و ماشین اصلاح

Oster  ، 135 : این ماشین اصلاح حرفه ای و ماندگار برای دهه ها مورد استفاده قرار گرفته است و به عنوان بهترین برش دهنده و ماشین اصلاح  ساخته شده است. روی موهای خیس یا خشک قابل اطمینان و موثر است. تنها عیب آن این است که هوا خنک می شود و در هنگام انجام کارهای کوتاهی با شانه  بیش از حد در موهای خشک ، می تواند گاهی موهای صورت را بکشد. برای کسانی که فکر می کنند فن از اهمیت برخوردار است ، ما یکی از مدل های BGR Andis را بسیار توصیه می کنیم ،  زیرا آنها تیغه های جداشونده تیغه ای هستند که تقریباً به همان اندازه هستند اما فن خنک نمی شوند. در اصل با خنک کاری صحیح ماشین اصلاح کیفیت و آسیب و تغییرات مو کمتر خواهد بود.

موبر

موبر ابزار کوتاهی مو

موبر ابزار کوتاهی مو

Andis T-Outliner ، 52 : ابزار منحصر به فرد آرایشگران حرفه ای  این دستگاه برش نزدیکتر از هر چیزی است که پیدا کرده ایم. تیغه T شکل اصلاح گوش ها را بسیار آسان می کند و شکل کوچک و تقریباً بیضی شکل باعث آسان نگه داشتن آن می شود.

قیچی 

قیچی ابزار کوتاهی مو

قیچی ابزار کوتاهی مو

Joewell S2 6 “ ، 99 : قیچی ابزار اصلی کوتاهی مو چه مردانه و چه زنانه تیغ های مستحکم و تیز که با نگهداری صحیح شما آرایشگران میتواند سالها به عنوان یکی اصلی ترین ابزار های کوتاهی مردانه مورد استفاده قرار بگیرد همیشه مراقب باشید از افتادن قیچی پرهیز کنید.

قیچی پیتاژ یا تنک مو

قیچی پیتاژ

قیچی پیتاژ

Supercut Taperfine قیچی پیتاژ   :

قیچی های پیتاژ pitage scissors (نازک کننده مو) از رایج ترین وسایلی هستند که در آرایشگری ها و سالن‌ها استفاده می‌شوند. علت استفاده بسیار زیاد از این وسیله کاربرد بسیار مفید آن ها در از بین بردن ضخامت مو و خلاص شدن از شر آن قسمت های در هم و بر هم مو است, که در نهایت بتوان موهایی یک دست با ضخامت استاندارد داشت.

در فصل‌های گرم همانند تابستان که گرما در بین مو ها و سر جمع می‌شود با انجام این کار به وسیله این دستگاه, گرما از موهای شما بیرون می‌رود. این بدان معنا نیست که باید سر خود را از ته بتراشید یا موهای خود را خیلی کوتاه کنید بلکه می‌توانید خیلی راحت از این قیچی‌ها بهره ببرید تا حجم موهای خود را سبکتر بنمایید. تفاوت این نوع قیچی‌ها با قیچی‌های معمولی در لبه کناری آن است که به نحوی طراحی شده است که حجمی از مو را بدون آن که نیازی به کوتاه کردن آن باشد کم می‌کند. از این قیچی ها برای انواع مختلف مدل های مو می‌توان استفاده کرد. چه مدل موهایی با طول 3 سانتی متر یا موهای بسیار بلندتر. این قیچی ها انواع مختلفی دارند که در پایین به بررسی چندی از آن ها می پردازیم.

ریش تراش مو

ریش تراش مو

ریش تراش مو

ریش تراش مدل Jatai Feather  : این تیغ ​​عالی با ارگونومی بی نظیر ، تعادل و احساس خوب است. تیغه ها دارای محافظ بسیار کوچکی برای محافظت در برابر بریدگی ها هستند. این کیت شامل 10 تیغه و سیستم تعویض تیغه بدون لمس است.

تیغ گردن 

تیغ گردن

تیغ گردن

Feather Artist Club SS Razor  : این تیغ ​​ترکیبی از طراحی کلاسیک و فناوری مدرن است. به نظر می رسد و احساس می شود یک تیغ مستقیم سنتی است ، اما دارای یک نگهدارنده تیغه ابتکاری است که تعویض تیغه را بسیار آسان می کند. این دسته در برابر ضد عفونی مواد شیمیایی مقاومت می کند ، و تیغ عمدی برای اصلاح عالی متعادل است.

شانه

شانه ابزار کوتاهی مو

شانه ابزار کوتاهی مو

Oster  System Combs ، 11 : این شانه ها سطح بسیار مسطحی را ارائه می دهند ، سطحی که هنگام انجام کلیپر شانه ، کشش کلیپر را عمداً کاهش می دهد. آنها همچنین با پلاستیک بسیار سفت و سخت ساخته شده اند ، و در هنگام کار با صفحه صاف یا برش بیش از حد شانه خم نخواهند شد. 

خلاصه کلام سرمایه گذاری در ابزار کوتاهی مو هزینه نیست سرمایه است اینکه شما با استفاده ابزار با کیفیت هم سالها هزینه های استهلاک و خرابی تجهیزات خود را کاهش دهید و هم خدمات با کیفیت به مشتریان خود ارائه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *