دوره پیرایش و کوتاهی مو مردانه پیشرفته و حرفه ای

آموزشگاه آرایشگری مردانه رویش هنر ارائه میکند:

بسیاری از آرایشگران و افرادی که دوره مبتدی آرایشگری را گذارنده‌اند و می‌خواهند در این حیطه ارتقای سطح داشته باشند ، می‌توانند دوره پیرایش و کوتاهی مو پیشرفته را در آموزشگاه رویش هنر بگذارنند. در این آموزشگاه، بهترین اساتید در زمینه آرایش و پیرایش مردانه گردهم آمده‌اند که با بهترین متد‌های روز دنیا، آموزش آرایشگری را در نوع مبتدی و حرفه‌ای ارائه دهند. 

سر فصل دروس آموزش آرایشگری مردانه درجه ۱​

 • آموزش تخصصی ابزار
 • چهره شناسی و آشنایی با ساختار و خواب مو
 • دسته بندی موی بلند
 • انواع خور و پیتاژ و حرکت های نمایشی
 • کوتاهی با تکنیک های خشک (کات خشک)
 • انالیز ژورنال و فشن کاری
 • اصول کار با قیچی در حالت های مختلف
 • آشنایی با مفهوم texturing
 • اصول تقسیم بندی سر و طراحی دیاگرام
 • آشنایی با مفاهیم مهم در کوتاهی مو
 • اصول کوتاهی مو در روش layering (کوتاهی مدرن)
 • آموزش های فید ، لو فید ، میلد فید
 • اصول کنترل فید و آشنایی با تکنیک های اصلی محو
 • اصول محو پله و ناهماهنگی ها با قیچی
 • اصول براشینگ و فرم دهی با برس تخت و گرد
 • اصلاح سه بعدی

گالری تصاویر دوره

rooyeshhonarr
1
rooyesh
rooyyesh

توضیحات سرفصل کوتاهی مو پیشرفته

آموزش تخصصی ابزار

آشنایی با ابزار‌های آرایشگری در دوره مبتدی انجام می‌گیرد. اما در این سرفصل کاربرد و نحوه استفاده از ابزار‌های موردنظر در انواع گوناگون برای هنرجویان شرح داده می‌شود. ابزار‌های برقی و حرفه‌ای در آرایشگری، کاربرد چندگانه‌ای دارا هستند که برای حرفه‌ای شدن، لازم است با تمامی کاربرد‌های ابزار موردنظر به صورت تخصصی آشنا شد و در طول فعالیت از آن‌ها استفاده بهینه کرد.

دسته بندی موی بلند

موی بلند از نظر کوتاهی، کوپ، رنگ، براشینگ و... دارای تفاوت زیادی با موی کوتاه می‌باشد. در این سرفصل نحوه برخورد با موی بلند در لاین مو آموزش داده می‌شود که با توجه به اهمیت آن، یک سرفصل جدا در این دوره دارد.

چهره شناسی و آشنایی با ساختار و خواب مو

برای داشتن فعالیت در لاین مو مردانه، بهتر است به چند عامل از جمله ساختار موی مشتری، مشکلات موی مشتری و همچنین نوع چهره مشتری توجه ویژه‌ای صورت بگیرد. این سه اقدام در سرفصل موردنظر به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود که آرایشگران برای موفق شدن در لاین مو، این سه مورد را یاد بگیرند و استفاده کنند.

آنالیز ژورنال و فشن کاری

در آنالیز هیرکات ژورنال و فشن کاری، به آناتومی سر، چهره و بدن فرد دقت می‌شود و طبق آن، مدلی برای کوتاهی و فشن کاری انتخاب و اجرا می‌شود. نحوه انجام آنالیز و نتیجه‌گیری درست از آنالیز انجام شده، در این سرفصل به هنرجویان عزیز آموزش داده می‌شود که سطح حرفه‌ای را در آرایشگری به راحتی به دست می‌بیاورند. آموزش ژورنال خوانی هیرکات و کوتاهی مو نیز در این سرفصل برای هنرجویان ارائه می‌شود.

 

انواع خرد و پیتاژ و حرکت های نمایشی

پیتاژ و خرد در لاین کوتاهی مو، جزء مباحث تکنیکی به شمار ‌می‌روند که در این دوره، هنرجو کاملاً با خرد، پیتاژ و حرکت‌های نمایشی کوتاهی مو آشنا می‌شود و از تکنیک‌های مفید آن جهت حرفه‌ای شدن استفاده می‌کند. تکنیک‌های مهم پیتاژ با قیچی، تیغ و... در لاین کوتاهی مو، برای آرایشگران حرفه‌ای اهمیت دارد.

اصول کار با قیچی در حالت های مختلف

کار با قیچی، با توجه به تکنیک‌های جدیدی که در هیرکات جهانی وجود دارد، کار پیچیده‌ای است. از این رو اساتید آموزشگاه رویش هنر، تمامی حالات کار با قیچی را برای اصلاح مو آموزش می‌دهند.

اصلاح سه بعدی​

با استفاده از ابزار‌های تخصصی و تکنیک‌های جدید و نوین، می‌توان اصلاح موی سر و صورت را به صورت سه بعدی انجام داد. در این دوره، اصلاح سه بعدی و همچنین سایه زدن اصولی آموزش داده می‌شود که یکبار برای همیشه، آرایشگر، آموزش تخصصی را در این زمینه فرا می‌گیرد و مشکلات خود را رفع می‌کند.

آشنایی با مفهوم texturing

Texturing یا بافت مو، یکی از لاین‌های تخصصی مو است که در دوره پیرایش و کوتاهی مو مردانه پیشرفته قرار گرفته است و به صورت کامل آموزش آن ارائه می‌گردد.

10
10
اصول تقسیم بندی سر و طراحی دیاگرام

تقسیم‌بندی سر برای کوتاهی، براشینگ و انواع اقدامات در لاین مو اهمیت زیادی دارد و علاوه بر نتیجه عالی، سرعت و کیفیت کار آرایشگر را نیز افزایش می‌دهد. این مبحث به صورت جامع و کامل برای هنرجویان ارائه می‌گردد.

آشنایی با مفاهیم مهم در کوتاهی مو

کوتاهی مو، دارای تکنیک و مفاهیم متعددی است که با آگاهی از آن‌ها، آرایشگران می‌توانند مدل درخواستی مشتری را با کیفیت بالا اجرا نمایند. این موارد با اصول دقیق و درک آسان برای هنرجویان آموزش داده می‌شود.

اصول کوتاهی مو در روش layering (کوتاهی مدرن)

آرایشگران حرفه‌ای نیاز دارند تا با روش‌های جدید و مدرن جهانی، فعالیت خود را ادامه دهند تا در این مسیر، درآمدزایی را به نحو احسن داشته باشند. روش layering یکی از روش‌های بسیار محبوب و جدید می‌باشد که برای هنرجویان شرکت‌کننده در این دوره با آسان‌ترین روش، آموزش داده می‌شود.

اصول کنترل فید و آشنایی با تکنیک های اصلی محو

در آرایشگری مردانه، کنترل فید، نوع زاویه و همچنین علت مشکلاتی نظیر پله‌ای شدن و کات آن، نیاز به مهارت بالایی دارد. در دوره پیشرفته موردنظر، مشکلات موجود در سایه زدن و گرجوئیشن برای هنرجویان به طور کامل از بین می‌رود و با روشی آسان و تخصصی می‌توانند بهترین فید و تکنیک را برای سایه زدن استفاده کنند.

 

اصول محو پله و ناهماهنگی ها با قیچی

تخصص بالا در زمینه کار با قیچی و از بین بردن ناهماهنگی‌هایی در کوتاهی مو با قیچی در این مبحث برای هنرجویان ارائه می‌شود که آن‌ها بتوانند کوتاهی مو را با قیچی بدون مشکل در هر مدل کوپی به انجام برسانند.

آموزش های فید، لو فید، میلد فید​

آموزش انواع فید‌ها در زاویه‌های گوناگون با ابزار‌های تخصصی در این سرفصل انجام می‌گیرد که مباحث فید به طور کامل برای هنرجویان به اتمام برسد.

اصول براشینگ و فرم دهی با برس تخت و گرد

استفاده از انواع برس‌های تخصصی برای براشینگ موی کوتاه و بلند در این مبحث به صورت عملی آموزش داده می‌شود که از تکنیک‌های متنوعی برای نتیجه باکیفیت دارا می‌باشد.

کوتاهی با تکنیک‌های خشک (کات خشک)

کوتاهی موی خیس از روش‌های کلاسیک برای کوتاهی می‌باشد. اما در سطح حرفه‌ای، آرایشگر برای بالا بردن دقت در کوتاهی مو مطابق با مدل خاص، نیاز دارد تا کوتاهی خشک را نیز یاد بگیرد که در این دوره، تکنیک‌های فراوانی برای داشتن یک کات خشک باکیفیت ارائه می‌شود.

معرفی آموزشگاه آرایشی مردانه رویش هنر

آموزشگاه رویش هنر با ۱۶ سال سابقه فعالیت در زمینه آرایشگری و آموزش آرایشگری مردانه، هنرجویان بسیار زیادی را در سطح حرفه‌ای به بازار کار وارد کرده است. این آموزشگاه دارای سه اساتید حرفه‌ای در سطح گریم و مو می‌باشد که تمامی لاین‌های آرایشگری مخصوص آقایان را در سطح حرفه‌ای آموزش می‌دهند.

سوالات متداول

معرفی دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱

یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشگاه رویش هنر، دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱ می‌باشد که در این دوره آرایشگران حرفه‌ای می‌شوند و تخصص لازم در عرصه آرایشگری را به دست می‌آورند.

در این دوره که به مدت دوماه به صورت روزانه برگزار می‌شود، افراد تخصص لازم در زمینه کوتاهی مو و ساختار مو را به دست می‌آورند که با استفاده از آموخته‌های قبلی خود، به سطح آرایشگری حرفه‌ای می‌رسند. اساتید و مدیریت این آموزشگاه، به طور کامل پشتیبان هنرجویان خود هستند و اشکالات و سؤالات آن‌ها را به طور کامل پاسخ می‌دهند.

هزینه دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱

دوره پیرایش و کوتاهی مو پیشرفته در آموزشگاه رویش هنر با مبلغ ۶۵۰۰۰۰۰ تومان برگزار می‌شود که در کنار آموزش‌های ارائه شده در این دوره مبلغی بسیار ناچیز می‌باشد. هنرجویان با شرکت در دوره موردنظر و مشاهده کیفیت آموزش‌های اساتید و رفع اشکال‌های آن‌ها، به ارزش بالای این دوره پی خواهند برد. هنرجویان می توانند هزینه موردنظر را به نقد و اقساط پرداخت نمایند. پرداخت اقساطی در سه دوره با یک مبلغ مساوی می‌‌باشد.

نحوه ثبت نام در دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱ (پیرایش و کوتاهی مو پیشرفته)

در آموزشگاه رویش هنر، در کنار آموزش انواع دوره‌های آرایشگری، آموزش نحوه برخورد با مشتری و رعایت اصول بهداشت نیز به صورت ترکیبی برای هنرجویان ارائه می‌شود که در کنار هنر، از اصول کار آرایشگری نیز به نحو احسن آگاهی پیدا نمایند. این امر مورد رضایت بسیاری از هنرجویان مبتدی و حرفه‌ای آموزشگاه شده است.

لذا برای ثبت نام در شرکت‌های حضوری آموزشگاه رویش هنر در تهران می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود در سایت، تماس بگیرید و از نحوه ثبت نام و زمان برگزاری جلسات دوره اطلاع حاصل نمایید.

مدارک بین المللی فنی حرفه ای

در آموزشگاه رویش هنر، هدف اساتید و مدیریت مجموعه، آموزش دادن یک حرفه درآمد‌زا برای هنرجویان می‌باشد. از این رو آموزش‌های ارائه شده در این آموزشگاه، برای هدایت هنرجویان به بازار کار متمرکز است. از این رو بعد از اتمام دوره، ارائه مدرک بین‌المللی فنی حرفه‌ای برای تمام هنرجویان انجام می‌شود که از مدرک موردنظر در ایران و ۸۴ کشور دنیا برای کار مجوزدار استفاده نمایند.

 

طول دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱

این دوره نیز مانند سایر دوره‌های آموزشی آموزشگاه رویش هنر، دوماهه می‌باشد که جلسات آن به صورت روزانه به مدت دو ساعت برگزار می‌شود. البته امکان ثبت نام در این دوره به صورت خصوصی نیز وجود دارد که فقط پنجشنبه و جمعه، جلسات عملی دوره خصوصی برگزار می‌گردد.

هنرجویان می‌توانند برای کاهش مدت زمان دوره، از دوره یک ماهه مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱ که به صورت فشرده انجام می‌گیرد و در مدت زمان چهار ساعته در روز برگزار می‌گردد، استفاده کنند.

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در دوره

در این دوره دو دسته از هنرجویان شرکت داده می‌شوند. در دسته اول، هنرجویانی که دوره مقدماتی آرایشگری را گذارنده باشند و برای حرفه‌ای شدن، نیاز به آموزش دارند. دسته دیگر آرایشگرانی هستند که در بازار کار فعال هستند اما برای داشتن درآمد بیشتر و تخصص در این زمینه، به دنبال حرفه‌ای شدن هستند. این دو دسته از هنرجویان می‌توانند از دوره پرکاربرد پیرایش و کوتاهی مو حرفه‌ای آموزشگاه رویش هنر، به نحو احسن استفاده کنند.