دوره پیرایش و کوتاهی مو مردانه مقدماتی

آموزشگاه آرایشگری مردانه رویش هنر ارائه میکند:

بسیاری از هنرجویان برای ورود به حوزه کسب و کار در زمینه آرایش و پیرایش مردانه، لازم است از ابتدا دوره اصلی را آموزش ببیند که پایه‌ای قوی برای آموزش می‌باشد. آموزشگاه رویش هنر با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای مبتدیان، دوره مراقبت زیبایی درجه ۲ مردانه را درنظر گرفته است که افراد می‌توانند با این دوره، تمام شرایط لازم برای یک آرایشگر حرفه‌ای شدن را یاد بگیرند. آموزش حرفه‌ای از ابتدای کار، علاوه بر افزایش کیفیت کاری هنرجویان، باعث افزایش شوق آن‌ها برای ادامه مسیر در این هنر نیز می‌شود.

سر فصل دروس آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

 • شناخت تخصصی ابزار
 • آشنایی با علم چهره شناسی یا مرفولوژی
 • اصول کوتاهی مو در روش layering (کوتاهی مدرن)
 • مفهوم گرجویشن و کوتاهی با این روش در مناطق کنار سر
 • شناخت پوست و ساختار مو
 • درک مفاهیم کوتاهی و درک زوایا در کوتاهی
 • تکنیک های تقسیم بندی سر برای کوتاهی مو ها با روش لیفت و لا انگشتی
 • آموزش انکادر خطوط ده گانه
 • تکنیک کوتاهی مو به صورت ممتد و لایه لایه با شانه و قیچی
 • آشنایی با مفاهیم مهم در کوتاهی مو
 • اصول کار با قیچی
 • شستشوی سر
 • اصلاح مو با ماشین و شانه کار و شانه الحاقی
 • یادگیری اصلاح صورت با دسته تیغ
 • سشوار کشی و حالت دهی مو با انواع برس
 • صاف موقت و فر موقت

گالری تصاویر

دوره کوتاهی مو مقدماتی
دوره پیرایش و کوتاهی مو مردانه مقدماتی
آموزش آرایشگری مردانه درجه 2
دوره کوتاهی مو مردانه مقدماتی

توضیحات سر فصل کوتاهی مو مقدماتی

شناخت تخصصی ابزار

در سرفصل اول لازم است هنرجویان با ابزار‌های ساده و تخصصی در این عرصه آشنا شوند و همچنین کاربرد و نحوه استفاده از هر یک آموزش ببینند. استفاده درست از ابزار‌های تخصصی آرایشگری مردانه، اولین گام برای شروع کار می‌باشد که اهمیت زیادی دارد.

آشنایی با علم چهره شناسی یا مرفولوژی

چهره‌شناسی، مبحثی است که تمام هنرجویان برای داشتن خروجی کار بهتر، باید با آن آشنایی داشته باشند. هر فردی براساس ژنتیک، سن، شرایط بدنی و... دارای چهره‌ای متفاوت است که در هنر پیرایش، می‌توان شناخت کلی از چهره‌ها به دست آورد تا برای هر چهره‌ای، کوپ مناسب، اصلاح خاص، رنگ موی منحصر به فرد و گریم تخصصی انتخاب و اجرا شود. با آشنایی با این مبحث، هنرجویان می‌توانند حرفه‌ای بودن خود را برای مشتریان خود نمایش دهند. آموزش این مبحث، زمینه‌ای عالی برای دوره‌های حرفه‌ای آرایشگری می‌باشد.

چهره شناسی و آشنایی با ساختار و خواب مو

برای داشتن فعالیت در لاین مو مردانه، بهتر است به چند عامل از جمله ساختار موی مشتری، مشکلات موی مشتری و همچنین نوع چهره مشتری توجه ویژه‌ای صورت بگیرد. این سه اقدام در سرفصل موردنظر به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود که آرایشگران برای موفق شدن در لاین مو، این سه مورد را یاد بگیرند و استفاده کنند.

شستشوی سر

شستن موی سر مشتری، از اولین فعالیت‌هایی است که برای کوتاهی مو، براشینگ مو، رنگ مو و... نیاز ضروری می‌باشد. از این رو نحوه شستشوی درست موی سر مشتری در آرایشگاه، در این دوره به صورت ساده و عملی آموزش داده می‌شود. شستشوی بعد از رنگ مو نیز که دغدغه بسیاری از هنرجویان می‌باشد در این فصل، به صورت تخصصی آموزش داده می‌شود.

 

صاف موقت و فر موقت

لاین صافی و فری مو در دوره مراقبت زیبایی درجه ۲ مردانه قرار دارد که تمامی فوت و فن صافی موقت و فر موقت در این دوره با استفاده از روش‌های جدید توسط اساتید خبره آموزش داده می‌شود که هنرجو به راحتی این مبحث را یکبار برای همیشه یاد می‌گیرد.

اصول کار با قیچی در حالت های مختلف

کار با قیچی، با توجه به تکنیک‌های جدیدی که در هیرکات جهانی وجود دارد، کار پیچیده‌ای است. از این رو اساتید آموزشگاه رویش هنر، تمامی حالات کار با قیچی را برای اصلاح مو آموزش می‌دهند.

شناخت پوست و ساختار مو

پوست و مو دو مبحث بسیار مهم در عرصه پیرایش و آرایش می‌باشد. آموزشگاه رویش هنر با آموزش ساختار اساسی مو و پوست برای هنرجویان، امکان شناخت کامل مشکلات مختلف مو و پوست را برای هنرجویان فراهم می‌کند که با استفاده از آن، بهترین اقدام را برای صافی، فری، کوتاهی، رنگ و همچنین اصلاح و... داشته باشند.

آموزش آنکادر خطوط ده گانه

آنکادر در حیطه اصلاح صورت و مو، می‌تواند کیفیت کار آرایشگر را به رخ بکشد. آموزش آنکادر خطوط ده‌گانه مهم در آرایشگری با بهترین روش‌ها در این دوره انجام می‌گیرد.

دوره پیرایشگری مردانه
پیرایش مو مقدماتی درجه 2
درک مفاهیم کوتاهی و درک زوایا در کوتاهی

کوتاهی مو، علاوه بر اینکه در مدل‌های مختلف انجام می‌شود، باید به روش‌های مختلف نیز قابل اجرا باشد. در این فصل، زوایایی که برای کوتاهی مو مهم می‌باشد و برای انواع کوپ مورد استفاده قرار می‌گیرد، بیان شده و به صورت رسا و ساده، آموزش داده می‌شود.

تکنیک‌های تقسیم‌بندی سر برای کوتاهی مو‌ها با روش لیفت و لا انگشتی

این تکنیک‌ها، یکی از کاربردی‌ترین و بهترین روش‌های کوتاهی مو می‌باشد که نتیجه عالی با سرعت بالا را به دست می‌دهد که آموزش آن به صورت کامل برای هنرجویان ارائه می‌شود.

تکنیک کوتاهی مو به صورت ممتد و لایه لایه با شانه و قیچی

استفاده از تکنیک‌های رایج یا مدرن در کوتاهی مو، در این دوره به هنرجویان آموزش داده می‌شود تا براساس شرایط موی مشتری و عوامل دیگر، بهترین تکنیک برای کوتاهی مو انتخاب شود. از این رو آموزش کامل کوتاهی مو با استفاده از بهترین تکنیک‌ها در این آموزشگاه، جزء اهداف اصلی است.

اصلاح مو با ماشین، شانه کار و شانه الحاقی

استفاده از‌شانه و ماشین‌های برقی اصلاح در کوتاهی مو نقش مهمی دارند که کار با هر یک در این دوره با بهترین روش‌ها به صورت عملی آموزش داده می‌شود.

 

یادگیری اصلاح صورت با دسته تیغ

اصلاح صورت به صورت مبتدی، با دسته تیغ انجام می‌شود اما در این دوره از تکنیک‌های مهمی که برای این کار استفاده می‌شود، آموزش داده می‌شود که هنرجویان یک اصلاح اصولی با ساده‌ترین ابزار را یاد بگیرند.

اصول کار با قیچی در حالت های مختلف

کار با قیچی، با توجه به تکنیک‌های جدیدی که در هیرکات جهانی وجود دارد، کار پیچیده‌ای است. از این رو اساتید آموزشگاه رویش هنر، تمامی حالات کار با قیچی را برای اصلاح مو آموزش می‌دهند.

سشوار کشی و حالت دهی مو با انواع برس

موضوع براشینگ برای یک آرایشگر حرفه‌ای و ساده، موضوع مهمی است که نیاز به آموزش و تکرار و تجربه دارد. در این دوره به صورت عملی آموزش سشوار کشی ساده و حرفه‌ای را با انواع حالت دهی به مو به هنرجو ارائه می‌شود.

مفهوم گرجویشن و کوتاهی با این روش در مناطق کنار سر

یکی از تکنیک‌های مهم برای کوتاهی مو، تکنیک گرجویشن می‌باشد که کوتاهی با این روش به صورت تدریجی انجام می‌شود و نتیجه عالی دارد. این روش کوتاهی در دوره موردنظر قرار گرفته است که قطعاً رضایت هنرجویان را به دنبال دارد.

معرفی آموزشگاه آرایشی مردانه رویش هنر

آموزشگاه رویش هنر با ۱۶ سال سابقه فعالیت در زمینه آرایشگری و آموزش آرایشگری مردانه، هنرجویان بسیار زیادی را در سطح حرفه‌ای به بازار کار وارد کرده است. این آموزشگاه دارای سه اساتید حرفه‌ای در سطح گریم و مو می‌باشد که تمامی لاین‌های آرایشگری مخصوص آقایان را در سطح حرفه‌ای آموزش می‌دهند.

سوالات متداول

لوازم مورد نیاز دوره

در این دوره که ابتدایی‌ترین دوره آموزش پیرایش مردانه می‌باشد، لوازمی ضروری را نیاز دارد که به صورت ساده و حرفه‌ای می‌باشند. این ابزار‌ها که شامل لوازم اصلاح صورت، ماشین اصلاح مو، انواع‌شانه، سشوار و... هستند، مورد نیاز می‌باشند. اما لوازم اصلی که هنرجو باید تهیه کند توسط استاد آموزشی معرفی می‌گردد. هنرجویان می‌توانند این لوازم را از آموزشگاه رویش هنر با بهترین کیفیت و برند خریداری نمایند.

در این دوره که به مدت دوماه به صورت روزانه برگزار می‌شود، افراد تخصص لازم در زمینه کوتاهی مو و ساختار مو را به دست می‌آورند که با استفاده از آموخته‌های قبلی خود، به سطح آرایشگری حرفه‌ای می‌رسند. اساتید و مدیریت این آموزشگاه، به طور کامل پشتیبان هنرجویان خود هستند و اشکالات و سؤالات آن‌ها را به طور کامل پاسخ می‌دهند.

هزینه دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه 2

هزینه شرکت در این دوره مبلغ 9/000/000 تومان می‌باشد که امکان تسویه آن به صورت نقدی و یا اقساط امکان‌پذیر است. هنرجویان می‌توانند پرداخت اقساطی را در سه قسط با مبلغ یکسان در زمان‌های معین انجام دهند. البته لازم به ذکر است که میزان شهریه کلاس‌های آموزشی، هر سال مورد افزایش قرار می‌گیرد و این افزایش از سوی سازمان فنی حرفه‌ای به صورت رسمی اعلام می‌شود. برای ثبت نام در این دوره، با راه‌های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید

نحوه ثبت نام در دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه ۱ (پیرایش و کوتاهی مو پیشرفته)

در آموزشگاه رویش هنر، در کنار آموزش انواع دوره‌های آرایشگری، آموزش نحوه برخورد با مشتری و رعایت اصول بهداشت نیز به صورت ترکیبی برای هنرجویان ارائه می‌شود که در کنار هنر، از اصول کار آرایشگری نیز به نحو احسن آگاهی پیدا نمایند. این امر مورد رضایت بسیاری از هنرجویان مبتدی و حرفه‌ای آموزشگاه شده است.

لذا برای ثبت نام در شرکت‌های حضوری آموزشگاه رویش هنر در تهران می‌توانید با شماره تلفن‌های موجود در سایت، تماس بگیرید و از نحوه ثبت نام و زمان برگزاری جلسات دوره اطلاع حاصل نمایید.

مدارک بین المللی فنی حرفه ای

در این آموزشگاه، بعد از اتمام هر دوره آموزشی، هنرجو به سازمان فنی حرفه‌ای برای کسب مدرک بین‌المللی فنی حرفه‌ای معرفی می‌شود که با آزمون موردنظر، گواهی بین‌المللی فنی حرفه‌ای را دریافت می‌کنند. با این مدرک می‌توان به صورت صد درصد، اقدام به کسب مجوز از اتحادیه آرایشگری کنند و کسب و کار خود را به صورت مستقل راه‌اندازی نمایند. این مدرک در ۸۴ کشور دنیا، سندیت دارد و قابل تأیید می‌باشد.

 

 

طول دوره مراقبت زیبایی مردانه درجه 2

این دوره به صورت دوماهه انجام می‌گیرد که جلسات به صورت حضوری و نیمه حضوری انجام می‌شود. هر جلسه، دو ساعته می‌باشد که افراد می‌توانند برای کاهش زمان آموزش، دوره یک ماه فشرده که به صورت روزانه چهار ساعت برگزار می‌شود را شرکت کنند.

در این دوره مباحث در هین تمرین و اصلاح بر روی مدل زنده ، به صورت گام به گام ، توضیحات کامل و رفت مشکل انجام میشود. در این دوره کلاس های توری را به حداقل رسانده تا بیشتر کلاسها به صورت عملی انجام شود تا هنرجو امادگی کامل برای ورود به بازار کار را داشته باشد در انتهای این دوره ،هنرجو میتواند یک سر را با توجه به چهره طرف ،با قیچی یا ماشین ،به صورت کامل اصلاح کند.

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در دوره

در این دوره، شرایط سنی، تحصیلی و... اهمیتی ندارد و تمامی آقایان در هر سن و جایگاه شغلی و اجتماعی که می‌باشند، می‌توانند از این دوره به نحو احسن استفاده کنند. برای ثبت نام در این دوره، نیازی به گواهی پایان خدمت نمی‌باشد و آموزش‌ها به صورت کاملاً روان انجام می‌شود که یادگیری آسان و به صورت تخصصی انجام گردد.

ورود به بازار کار

آنچه که برای اساتید این آموزشگاه مهم و حیاتی است، ورود به کار هنرجویان این آموزشگاه می‌باشد. از این رو تمام آموزش‌های ارائه شده به صورتی انجام می‌گیرد که آموزش‌های موردنظر برای هنرجویان راهی برای کسب درآمد قطعی باشد. از این رو تمام هنرجویان می‌توانند با آموزش در دوره مراقبت زیبایی درجه ۲ مردانه، از اساس آرایش و پیرایش مردانه به صورت کلی آگاه شوند و امکان کسب درآمد را به صورت صد درصد دارا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *