آموزشگاه آرایشگری مردانه رویش هنر ارائه میکند:

در آموزشگاه رویش هنر، دوره‌های مختلفی برای آموزش لاین‌های آرایشگری مردانه برگزار می‌شود که تمامی آن‌ها توسط اساتید برجسته آموزش داده می‌شوند. دوره کراتینه مو نیز یکی از دوره‌های پرتقاضا در این آموزشگاه است که با رضایت هنرجویان مواجه شده است. متقاضیان این دوره می‌توانند با شرکت در این دوره، صفر تا صد کراتینه مو را یاد بگیرند.

کراتین چیست؟

از نظر علمی کراتین یک پروتئین بسیار قوی می باشد که در پوست، مو، ناخن و دندان وجود دارد،روزانه میلیونها سلول کراتین تحت فشارهای عصبی،روانی،محیطی ورژیم های لازم در بدن ما از بین می روند.کراتین در صنعت به صورت مایع درآمده وجایگزین کراتین طبیعی می شود که حالت ارتجاعی،استحکام وسلامت را به مو باز می گرداند.کراتین داخل مو بستگی به شرایط جغرافیایی، رنگ مو و پوست دارد. کراتین یک نوع فیبر پروتئینی می باشد که با افزایش سن،انجام کار رنگ و فر و مش مداوم این ماده حیاتی، دچار آسیب شده و از بین می رود،کراتین یک پروتئین سخت و قابل انعطاف می باشد. 

مواد کراتینه چند وقت ماندگاری دارد؟
مواد کراتینه ای که در سالن خدمات رویش هنر انجام میشود ، تا شش ماه گارانتی میشود 
تضمین ۹۰٪ صافی  و ۷۰٪ احیا به مشتری های عزیز داده میشود
استفاده ی شامپوی بدون سولفات سدیم باعث ماندگاری بعتر کراتینه ی شما خواهد بود
ایا کراتین باعث ریزش مو میشود؟
خیر ، مواد کراتین فقط به ساقه ی مو برخورد دارد و ریشه ی مو با مواد تماسی ندارد.
علت های ریزش مو : ژنتیک ، تغذیه ی نا مناسب ، رژیم های غذای برای لاغر شدن ، استرس و فشار های عصبی ، تغییر فصل 
 
ایا کراتین باعث چرب شدن مو میشود؟
کراتین به تنهای ایجاد چربی نمیکند 
کراتین مثل یک محافظ روی تار های مو کشیده شده و مانع جذب چربی تولید شده از پوست سر میشود ، و شما فکر میکنید که باعث چرب شدن مو میشود
ایا کراتین به مو آسیب میزند؟
مو در حالت عادی در خود کراتین دارد
مواد کراتینه ی مو به تدریج از بین میرود و باعث ضعیف شدن مو میشود 
ما با تزریق مواد کراتین باعث افضایش استقامت ، درخشندگی  و صافی بیشتر مو میشویم.
موهای که در رنگ یا دکلره آسیب زیادی دیده اند یا دمج شده اند ، با پانسمان و کراتینه دباره احیا میشوند
 
چقدر قبل تر و بعد تر از کار کراتینه میشود کار رنگ را انجام داد؟
بعد از کار دکلره با فاصله ی یک روز میتوان کراتینه کرد ، اما اگر رنگساژ انجام شده باشد ،مواد کراتینه باعث پاک شدن رنگ میشود . بهتر است اول کراتینه انجام شود بعد رنگساژ صورت گیرد
 

دوره کراتینه مو

  • لوازم مصرفی کراتین مو
  • مراقبت های بعد کراتین مو
  • کراتین سرد و گرم
  • آشنایی با ساختار مو

گالری تصاویر

6 1
3 3
5 2
1 3

توضیحات سر فصل دوره کراتینه مو

آشنایی با ساختار مو

انواع آسیب‌های مو در این دوره آموزش داده می‌شود که بتوان برای کراتین کردن، از تکنیک‌های مدرن و زود بازده استفاده کرد. کراتین سرد و گرم با آخرین تکنیک‌های روز دنیا در این دوره برای هنرجویان ارائه می‌شود.

مراقبت های بعد کراتین مو

در این دوره، نحوه شستشوی مو و مواد شوینده‌ای که برای موهای کراتینه نیاز به استفاده است، بیان می‌‌شود تا هنرجویان برای ماندگاری بالای کراتین، نحوه مراقبت درست از مو را برای مشتریان خود آموزش دهند.

لوازم مصرفی دوره کراتینه مو

در این دوره، آشنایی با انواع لوازمی که برای کراتینه کردن تخصصی موی بلند و نیمه بلند نیاز است، انجام می‌شود و نحوه کار با آن‌ها به صورت اصولی آموزش داده می‌شود بخش بسیار مهمی که در کراتینه کردن مو‌ها قابل توجه می‌باشد، نحوه استفاده درست از ابزار است که تکنیک و روش‌های خاص و متعددی را دارا می‌باشد.

استفاده اصولی از مواد کراتینه مو

در دوره کراتینه مو، نحوه استفاده اصولی از مواد کراتین براساس اندازه و نوع مو، آموزش داده می‌شود. در این دوره، هنرجویان با انواع مواد کراتین آشنا می‌شوند و نحوه استفاده صحیح آن‌ها را برای مو آموزش می‌بینند. نحوه استفاده صحیح از کراتین، مانع از آسیب به ریشه مو شده و از ریزش مو به طور قطع بعد از کراتین جلوگیری می‌کند.

4 4

سوالات متداول

معرفی دوره کراتینه مو

دوره کراتینه، زیر مجموعه‌ای از دوره کار با مواد شیمیایی می‌باشد که در این دوره، نحوه کراتین سرد و گرم برای هنرجویان آموزش داده می‌شود. اما اساتید با توجه به اینکه بسیاری از آرایشگران و افراد فعال در حوزه آرایشگری، فقط درخواست شرکت در دوره کراتینه را دارند و نیازی به دوره کار با مواد ندارند، دوره کراتینه را به صورت جداگانه نیز برگزار کرده‌اند که مورد استقبال بسیاری از هنرجویان قرار گرفته است. در این دوره کراتینه کردن مو‌های بلند و نیمه بلند به صورت تخصصی انجام می‌گیرد.

هزینه دوره کراتینه مو

هنرجویان علاقه‌مند می‌توانند با هزینه.... تومان در دوره کراتینه مو به صورت تخصصی شرکت کنند. در این دوره، اساتید با آخرین تکنیک‌های کراتینه، آموزش ساده و روانی را برای هنرجویان ارائه می‌کند که نسبت به هزینه دریافتی بسیار باارزش می‌باشد.

نحوه ثبت نام در دوره کراتینه مو

برای شرکت در دوره کراتینه مو، می‌توانید با شماره تلفن‌هایی که در سایت قرار داده شده است، تماس بگیرید و ثبت نام خود را انجام دهید. این آموزشگاه از روز‌های شنبه تا پنج شنبه در ساعات ۹ تا ۱۹ دایر می‌باشد.

مدارک بین المللی فنی حرفه ای

در آموزشگاه رویش هنر، هدف اساتید و مدیریت مجموعه، آموزش دادن یک حرفه درآمد‌زا برای هنرجویان می‌باشد. از این رو آموزش‌های ارائه شده در این آموزشگاه، برای هدایت هنرجویان به بازار کار متمرکز است. از این رو بعد از اتمام دوره، ارائه مدرک بین‌المللی فنی حرفه‌ای برای تمام هنرجویان انجام می‌شود که از مدرک موردنظر در ایران و ۸۴ کشور دنیا برای کار مجوزدار استفاده نمایند.

 

طول دوره کراتینه مو

آموزشگاه رویش هنر، این دوره را برای دو ماه برگزار می‌کند که جلسات به صورت روزانه به مدت دو ساعت تعیین شده است. افراد برای آموزش این دوره در مدت زمان کوتاه نیز می‌توانند در دوره فشرده کراتینه مو که به صورت یک ماهه با جلسات روزانه چهار ساعته برگزار می‌شود، شرک کنند. این دوره به صورت خصوصی نیز آموزش داده می‌شود که زمان و هزینه آن متفاوت می‌باشد.

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در دوره

هنرجویانی که درخواست شرکت در دوره کراتینه مو را دارند می‌توانید در هر سن و موقعیت شغلی باشند و محدودیتی در این مورد وجود ندارد. داشتن تجربه سابقه آرایشگری در این دوره نیازی نمی‌باشد و افراد سطح مبتدی نیز می‌توانند دوره کراتینه را به آسانی و به صورت تخصصی یاد بگیرند.