دوره آموزش گریم کودک پسرانه در مرکز تهران

آموزشگاه آرایشگری مردانه رویش هنر ارائه میکند:

اموزشگاه ارایشگری مردانه رویش هنر با کادری جوان و مجرب که دلسوزانه، علاقه مندان به این رشته و همچنین گریم سینمایی را به صورت کاملا تخصصی و علمی از پایه تا حرفه‌ای همراهی می‌کند.
در این آموزشگاه، بهترین اساتید در زمینه آرایش و پیرایش مردانه گردهم آمده‌اند که با بهترین متد‌های روز دنیا، آموزش آرایشگری را در نوع مبتدی و حرفه‌ای ارائه دهند. 

سر فصل های دوره گریم کودک

در دوره گریم کودک، اهمیت زیادی به تمیز بودن کار و آسیب نرسیدن به پوست کودک می‌شود. بنابراین لازم است که نحوه گریم به صورت گام به گام با راهنمایی تخصصی اساتید انجام بگیرد. از این رو سرفصل‌هایی برای این دوره طراحی شده است که آموزش را به صورت مبتدی تا حرفه‌ای و قدم به قدم برای هنرجویان ارائه می‌دهد. از سرفصل‌های این دوره به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

  • اشنای با مواد و ابزارها
  • اشنای با مواد موجود در بازار
  • زمینه سازی و فید کاری با پد و قلمو
  • نقطه گزاری
  • تکنیک اموزش میدهیم. تا هر عکس یا شکلی که میخواهید بکشید)
  • پر کردن محدوده ها
  • طرح های اصلی و شکل ها
  • خط بندی

گالری تصاویر

2 1
7
4 1
8
آشنایی با مواد و ابزار‌ها

برای گریم کردن چهره کودک در ابتدا باید با ابزار و مواد‌هایی که برای این کار استفاده می‌شود، آشنایی لازم برای هنرجویان صورت بگیرد. لذا در سرفصل اول سعی می‌شود ابزار کار مناسب برای گریم و نحوه استفاده از آن‌ها آموزش داده شود.

آشنایی با مواد موجود در بازار

موادی که برای گریم در بازار داخلی وجود دارد، به طور کامل برای هنرجویان معرفی می‌شود م کیفیت و ارزش استفاده از آن‌ها بیان می‌گردد تا هنرجویان با شناخت کافی بتوانند بهترین مواد و ابزار را برای گریم انتخاب نمایند.

زمینه‌سازی و فید کاری با پد و قلمو

انجام مراحل ابتدایی بر روی پوست قبل از گریم، می‌تواند کیفیت گریم را افزایش دهد. از این رو در این سرفصل، نحوه زمینه‌سازی چهره کودک برای گریم سنگین، سبک و طرح‌های مختلف آموزش داده می‌شود که پوست در سلامت کامل باشد و نتیجه کار با کیفیت بالا ایجاد شود.

نقطه گزاری

تکنیک‌های مختلفی برای گریم کودک وجود دارد که نقطه‌گذاری جزئی از تکنیک‌های موردنظر می‌باشد. در این سرفصل، نحوه نقطه‌گزاری برای شروع کار طراحی و گریم آموزش داده می‌شود.

 

خط بندی

خط‌بندی و نحوه اجرای آن برای انواع مدل‌های گریم با استفاده از آسان‌ترین و مدرن‌ترین روش در این سرفصل برای هنرجویان معرفی و آموزش داده می‌شود.

پر کردن محدوده ها

این سرفصل نیز تکمیل‌کننده سرفصل‌های قبلی بوده و به صورت گام به گام، تکمیل گریم را در هر مدل و طرحی انجام می‌دهد. هنرجویان می‌توانند در این سرفصل، نحوه پر کردن نقاط و خطوط طراحی شده روی صورت را یاد می‌گیرند.

طرح های اصلی و شکل ها

از اصلی‌ترین مرحله گریم کودک، پیاده‌سازی طرح‌های مختلف انیمی‌شنی و... روی چهره کودک می‌باشد. از این رو در این سرفصل، تکنیک‌هایی برای هنرجویان آموزش داده می‌شود که آن‌ها می‌توانند با استفاده از تکنیک موردنظر، هر طرح و مدلی را روی چهره اجرا کنند و از کیفیت خروجی و نتیجه لذت ببرند. همچنین نحوه استفاده از اکلیل، مروارید، نگین و پر نیز در سرفصل موردنظر با تکنیک‌های مدرن آموزش داده می‌شود.

3 1

معرفی آموزشگاه آرایشی مردانه رویش هنر

آموزشگاه رویش هنر با ۱۶ سال سابقه فعالیت در زمینه آرایشگری و آموزش آرایشگری مردانه، هنرجویان بسیار زیادی را در سطح حرفه‌ای به بازار کار وارد کرده است. این آموزشگاه دارای سه اساتید حرفه‌ای در سطح گریم و مو می‌باشد که تمامی لاین‌های آرایشگری مخصوص آقایان را در سطح حرفه‌ای آموزش می‌دهند.

سوالات متداول

معرفی دوره گریم کودک

یک دوره تخصصی برای گریم کودک پسر قرار داده شده است که در این دوره به طور کاملاً حرفه‌ای، گریم روی چهره کودک آموزش داده می‌شود. در این دوره از مواد مصرفی نظیر اکلیل، مروارید و نگین استفاده می‌شود که آموزش کار با پر نیز برای گریم به عنوان‌ اشانتیون و هدیه از سوی آموزشگاه برای هنرجویان ارائه می‌گردد. شرکت‌کنندگان در این دوره می‌توانند گریم سینمایی و انیمی‌شنی را بر روی چهره کودک به راحتی انجام دهند.

هزینه دوره گریم کودک

با توجه به تخصصی بودن دوره گریم کودک، آموزشگاه رویش هنر هزینه بسیار مناسبی را برای این دوره به مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان تعیین کرده است که افراد می‌توانند به صورت قسطی نیز این مبلغ را برای ثبت نام در دوره پرداخت کنند. برای پرداخت قسطی، لازم است که سه قسط با مبلغ مساوی توسط آموزشگاه تعیین شود.

نحوه ثبت نام در دوره گریم کودک

برای ثبت نام در این دوره خاص، بهتر است با آموزشگاه تماس تلفنی برقرار نمایید. آموزشگاه در ساعات ۹ تا ۱۹ شنبه تا پنج شنبه، دایر بوده و آماده جوابگویی به تماس و سؤالات متقاضیان این دوره می‌باشد.

مدارک بین المللی فنی حرفه ای

بسیاری از افرادی که دوره گریم کودک را می‌گذرانند می‌توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. مهد کودک‌ها، شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی و آموزشی که امکان طراحی چهره برای کودکان وجود دارد، پذیرای گریمور کودک می‌باشند. از این رو آموزشگاه رویش هنر با هدایت هنرجو برای آزمون موردنظر و ارائه مدرک بین‌المللی فنی حرفه‌ای به او، می‌تواند در سرعت کاریابی هنرجویان مؤثر باشد. هنرجویان با این مدرک، به راحتی و با درآمد بالا، کار پیدا می‌کنند.

 

طول دوره گریم کودک

برای آموزش گریم کودک، دوره دو ماهه در نظر گرفته شده است که در این دوره، جلسات به صورت دو ساعته و روزانه برگزار می‌شود. البته دوره یک ماهه فشرده نیز برای گریم کودک درنظر گرفته شده است که با جلسات چهار ساعته به صورت فشرده، برگزار می‌شود. افراد می‌توانند به صورت تکی و یا چند نفری از کلاس خصوصی گریم کودک نیز استفاده کنند که برای این کار لازم است با آموزشگاه، هماهنگی لازم صورت بگیرد.

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در دوره

برای شرکت در این دوره، محدودیت سنی، شغلی و... وجود ندارد و تمامی آقایان در سنین مختلف می‌توانند با ثبت نام در دوره گریم کودک، آموزش‌های لازم را ببینند و بعد ار اتمام دوره، مستقیماً وارد بازار کار شده و مجوز کار را دریافت کنند. بهتر است شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی، ارتباط خوبی را با کودکان داشته باشند و با جلب توجه آنان، بتوانند گریم موردنظر را در زمان خاص بر روی چهره کودک اجرا کنند. نحوه برقراری ارتباط خوب با کودک، از شرایط مهمی است که باید هنرجو به آن توجه نماید.

مواد مصرفی گریم کودک در طول دوره

آموزش کار با اکلیل ، مروارید، نگین

کار با پر را مهمان ما هستید